مهاجم تیم فوتبال سپاهان‌اصفهان تساوی‌ در دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس را به سود سپاهان دانست.
رضا عنایتی در مورد دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: قطعا تساوی این دیدار به سود سپاهان است زیرا هر دوی این تیم‌ها در جدول بالای سر ما قرار دارند و در صورتیکه امتیازها بین آنها تقسیم شود و ما بتوانیم پیکان را شکست دهیم، به رده دوم صعود خواهیم کرد.

 وی اضافه کرد: تماشاگران متعصب استقلال و پرسپولیس در طول سال منتظر موفقیت تیم خود در این بازی هستند و دوست دارند تیمشان در این بازی عملکرد قابل قبولی داشته باشد و به پیروزی برسند اما در مجموع من امروز بازیکن سپاهان هستم و تساوی دو تیم برای ما بهتر خواهد بود.

 مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه با توجه به نتایج هفته دهم لیگ برتر و شرایط دو تیم شانس پیروزی استقلال بیش از پرسپولیس است، تاکید کرد: قوی یا ضعیف بودن این دو تیم تاثیری در نتیجه شهرآورد ندارد. بازیکنان در بازی پیش از شهرآورد مدارا می‌کنند تا حضور در این مسابقه مهم را از دست ندهند. قطعا شکست پرسپولیس برابر ملوان نمی‌تواند دلیلی بر عدم موفقیت این تیم در شهرآورد باشد.

 عنایتی در مورد پیروزی این تیم برابر استیل آذین خاطرنشان کرد: ما همیشه مقابل حریفان فرصت‌های زیادی را بدست می‌آوریم اما نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم اما برابر استیل آذین موقعیت‌های ما به گل تبدیل شد تا هم من و هم تیم از فشارهای موجود و استرس خارج شویم.

 وی در مورد اینکه آیا عملکرد بازیکنان استیل آذین در آن دیدار مشکوک بود، اظهار داشت: اصلا این مسئله صحت ندارد زیرا آنها در نیمه اول خیلی خوب بازی کردند. این وصله‌ها به بازیکنان حرفه‌ای نمی‌چسبد و آنها اعتبارشان را به راحتی زیر پا نمی‌گذارند.

 مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پایان گفت: هدف ما قهرمانی مجدد در لیگ برتر و موفقیت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است. البته اگر بازیکنان تیم همانند دیدار با استیل آذین برای همدیگر و موفقیت تیم بازی کنند، رسیدن به این اهداف دور از دسترس نخواهد بود.

 دیدار تیم‌های فوتبال پیکان قزوین و سپاهان اصفهان در هفته یازدهم رقابت‌‎های لیگ برتر ساعت 16 روز جمعه با قضاوت تورج حق وردی در ورزشگاه شهیدرجایی قزوین برگزار میشود.


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 مهر 1389    | توسط: پسرشجاع    | طبقه بندی: ورزشی،     | نظرات()