پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: احساسم این است که دربی 69 هم مانند بسیاری از دربی‌های گذشته به تساوی می‌انجامد.
 علی پروین در خصوص تغییرات در استیل‌آذین و احتمال حضور در کادر فنی اظهار داشت: فعلا در مورد این موضوع حرفی نخواهم زد. من امیدوارم اوضاع این تیم هرچه زودتر بهتر شود.
وی در خصوص بازی دو تیم پرسپولیس و ملوان گفت: پرسپولیسی‌ها بازی خوبی انجام ندادند و به نظر من فوتبال همین است. بعضی وقتی‌ها استراحت‌ها و تعطیلات به نفع یک تیم است و بعضی اوقات به ضرر یک تیم. پرسپولیس در تعطیلات دچار ضرر شد و به همین دلیل برابر ملوان خوب بازی نکرد و حریف را دست کم گرفت.
 وی افزود: به بازیکنان پرسپولیس اعلام می‌کنم که مراقب باشند. هواداران این تیم چشم‌انتظار دربی هستند. آنها باید به خودشان آمده و غیرتشان را به نمایش بگذارند. چون کار سختی را روز جمعه در برابر استقلال دارد.
 پروین در خصوص دربی خاطرنشان کرد: چند سالی است که این بازی با تساوی خاتمه می یابد. غیر از سال قبل که کریم باقری طلسم تساوی‌ها را شکست. امیدوارم بازی خوب و مردم‌پسندی را ببینیم.
 وی ادامه داد: چون پیش‌بینی سخت است زیاد دوست ندارم پیش‌بینی کنم اما به نظرم این بازی هم مساوی می‌شود، البته باور کنید ما پرسپولیسی‌ها دوست داریم تیممان دوباره در این دیدار پیروز باشد ولی باید ببینیم درون زمین چه اتفاقی می‌افتد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 مهر 1389    | توسط: پسرشجاع    | طبقه بندی: ورزشی،     | نظرات()