تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل ملوان با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان انزلی از هفته دهم لیگ برتر در حضور 10 هزار تماشاگر از ساعت 18:15 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که با برتری 3 بر 2 ملوان خاتمه یافت.
 در آغاز این دیدار غلامرضا رضایی مهاجم پرسپولیس در دقیقه 3 گل اول بازی را به ثمر برساند اما در ادامه ملوان بر بازی مسلط شد و موفق شد توسط محمد رستمی در دقیقه 10 بازی را به تساوی بکشاند.

 در دقیقه 17 مهرداد اولادی در محوطه جریمه پرسپولیس با خطا متوقف شد تا افشاریان داور این دیدار نقطه پنالتی را نشان دهد و اولادی با قرار گرفتن در پشت توپ دروازه تیم سابق خود را برای دومین بار باز کند.

 در آغاز نیمه دوم پرسپولیس حملات متعددی را بر روی دروازه ملوان طرح‌ریزی کرد و مازیار زارع بازیکن سابق ملوان از پشت محوطه جریمه در دقیقه 49 دروازه ملوان را گشود تا بازی به تساوی کشیده شود.
 این نتیجه تا اواخر دیدار پابرجا بود که پژمان نوری بازیکن پیشین پرسپولیس در دقیقه 88 بار دیگر دروازه پرسپولیس را گشود تا تیم علی دایی دومین شکست فصل خود را تجربه کند.

 داوری این دیدار بر عهده خداد افشاریان بود. این داور به پژمان نوری، علی رمضانی و سعید سالارزاده از ملوان و سپهر حیدری ، مهدی شیری و مازیار زارع از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.
 سپهر حیدری با دریافت کارت زرد 3 اخطاره شد و دربی 69 مقابل استقلال را از دست داد.

 ترکیب پرسپولیس:
رحمان احمدی، سپهر حیدری، شیث رضایی، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد، مازیار زارع، مهدی شیری (از دقیقه 87 حسین بادامکی)، محمد نوری، محمد پروین (از دقیقه 58 هادی نوروزی )، امیرحسین فشنگچی(از دقیقه 83 آرفی)، غلامرضا رضایی
سرمربی: علی دایی

 ترکیب ملوان:
مهدی رحیم‌زاده، ابوالحسن جعفری، هادی تامینی، پژمان نوری، مهرداد اولادی، محمد حیدری، سعید سالارزاده، علیرضا رمضانی( از دقیقه 75 پورغلامی)، محمد نزهتی، مهران جعفری، محمد رستمی
سرمربی : فرهاد پورغلامی

 


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 18 مهر 1389    | توسط: پسرشجاع    | طبقه بندی: ورزشی،     | نظرات()