سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت : رقابت های بین المللی جایزه بزرگ برزیل دشوارتر از جام جهانی 2008 است.

 

حسین شمس گفت : برای نخستین بار هشت تیم برتر جهان در مسابقه های جایزه بزرگ برزیل شرکت کرده اند که این نمایانگر اهمیت این پیکارهاست.
 وی تیم های برزیل، اسپانیا، ایتالیا و ایران را سرگروه های این دوره از رقابت ها معرفی کرد و اظهار داشت : به طور حتم تیم ایران با دو تیم اروپایی و یک تیم آفریقایی یا آمریکایی همگروه خواهد شد که ملی پوشان فوتسال کشورمان راه سختی برای صعود به مرحله بعدی رقابت ها خواهند داشت.
مدرس کمیته فوتسال فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در مورد دلایل حضور تیم ملی قطر در رقابت های بین المللی برزیل گفت : این کشور سرمایه گذاری وسیعی را در رشته فوتسال انجام داده است به طوری که با جذب چند بازیکن برزیلی در اندیشه قهرمانی آسیاست.
وی ادامه داد : رقابت های بین المللی برزیل محک خوبی برای قطری ها خواهد بود تا خود را برای حضور در رقابت های انتخابی آسیا آماده کنند.
شمس به حضور تیم های اروپایی اسپانیا، ایتالیا، پرتغال و روسیه درمسابقه های جایزه بزرگ برزیل اشاره کرد و افزود: بدون شک این تیم ها، اجازه خودنمایی به سایر رقبا برای قرار گرفتن بر سکوی قهرمانی این رقابت ها را نخواهند داد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نبود دیدارهای دوستانه پیش از آغاز رقابت های بین المللی برزیل را یکی از مشکلات کنونی این تیم توصیف کرد و اظهار داشت: هماهنگ کردن ملی پوشان برای حضور در این مسابقه های مهم بسیار دشوار است اما امیدوارم در این رقابت ها نایب قهرمانی دوره گذشته خود را تکرار کنیم.
وی درمورد وضعیت ملی پوشان فوتسال ایران گفت: نگران افت ملی پوشان نیستم . آنان در تیم ملی وظایف مشخصی دارند که می توانند به نحو احسن آن ها را اجرا کنند.
شمس ادامه داد : در حال حاضر هیچ بازیکنی حاشیه امنیت لازم برای حضور در ترکیب تیم ملی فوتسال ایران را ندارد به طوری که در صورت کم کاری از فهرست این تیم کنار خواهد رفت.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه بازی های لیگ برتر را به دقت زیر نظر دارد، افزود : رشید قلی پور بازیکن آینده دار دبیری تبریز به اردوی آتی تیم ملی دعوت شده است تا بتواند توانایی های خود را در این تیم به نمایش بگذارد.
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در رقابت های جایزه بزرگ برزیل از روز سوم مهرماه امسال در تهران آغاز می شود.
ششمین دوره مسابقه های فوتسال بین المللی جایزه بزرگ برزیل از 25 مهر تا دوم آبان ماه امسال در این کشور برگزار می شود

http://www.football3.ir/news.do?itemid=27438

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 شهریور 1389    | توسط: پسرشجاع    | طبقه بندی: ورزشی،     | نظرات()